אודותינו

מינופים חקירות

מינופים חקירות הוא תאגיד חוקרים רשוי המתמחה בביצוע מעקבים, חקירות כלכליות, בדיקות מהימנות, איתורים, איסוף צילום ותיעוד מידע, חקירות פרונטליות ועוד.

מינופים חקירות מאפשרת ללקוחותיה להזמין ביצוע חקירות במהירות, אונליין באמצעות מערכת הזמנות אינטרנטית ייחודית שפותחה על ידנו, ביעילות ותוך שמירה על תקציב שפוי וידוע מראש.

חוקרים ממשרדנו יספקו מידע ללקוח לגבי תיאום ציפיות מטרות החקירה ועוד 

 

להלן מגוון שירותי החקירה המסופקים על ידנו:

מעקבים

מינופים חקירות מספקת שירותי מעקב מקצועיים בכל הארץ. הגדירו את התקציב הרצוי עבורכם ובחרו חבילת שעות מעקב בהתאם. כל המעקבים מתועדים ומבצועים כחוק. העלות כוללת מספר העוקבים הנדרש לביצוע המעקב ועלות הדלק.

בדיקות מהימנות

מגייסים עובדים? משהו "לא מריח טוב" בעסק ו/או בחיים האישיים ורוצים לוודא? צריכים לבדוק מהימנות עובדים? לבצע תשאול פרונטלי, פוליגרף או אימות של עובדות? מינופים חקירות מאפשרת לכם לבחור סוג הבדיקה הנדרש ובכך לקבל רק את המידע הרצוי בתקציב שפוי. 

בדיקות שוכרים/ משכירים

מעוניינים להשכיר נכס? או לשכור נכס? רוצים לישון בראש שקט? מינופים חקירות מאפשרת לכם להזמין מהר, בקלות ובזול את בדיקת הצד עמו אתם עתידים לחתום על הסכם השכירות. ניתן להזמין יותר מבדיקה אחת ובכך להוזיל משמעותית את העלות לכל בדיקה. 

לקוח סמוי

מעניינים לבדוק את טיב השירות וההתנהלות מול הלקוחות בעסק שלכם או בעסק אחר באופן סמוי? מינופים חקירות מאפשרת לכם לבחור  את השירות הדרוש עבורכם בכל הארץ. ניתן להזמין יותר מבדיקת לקוח סמוי אחד ובכך להוזיל משמעותית את העלות לכל בדיקה

איתורים

אין ברשותכם אפשרות ליצור קשר עם אדם או עסק מסויים? צריכים כתובת מדוייקת בה ניתן להשיגו? אמצעי ליצירת קשר? איתור מספר הטלפון או אימייל בשימושו? מינופים חקירות מספקת שירותי איתור מען, איתור תעודת זהות, איתור טלפון ואיתור חשבון רשת, הכולל אימייל ו/או חשבונות ברשתות חברתיות בשימוש הנבדק.

חקירות כלכליות

דרושה בדיקת יכולת כלכלית של אדם מסויים? ברצונכם לבצע חקירה כלכלית? מינופים חקירות מאפשרת לכם לבחור את המידע הדרוש בחקירה הכלכלית ובכך לקבל רק את המידע הרצוי.

איסוף מידע

דרוש איסוף מידע מהשטח? צילום מקום מסויים? בית עסק? חריגות בניה? צומת שאירעה בו תאונה או כל מקום אחר? מינופים חקירות מספקת שירותי איסוף ותיעוד מידע מהשטח, מהר ובכל הארץ. 

פעולות חקירה מורכבות

 

צריכים פעולת חקירה מורכבת? חקירה בחו"ל? נתקלתם בבעיה וצריכים להתייעץ עם חוקר פרטי לעשות סדר בראש ולהחליט על הפעולות בהן כדאי לנקוט? לקוח עסקי שצריך כמות גדולה של חקירות שונות?  

מינופים חקירות מספקת שירותי יעוץ מקצועי עם חוקר פרטי מנוסה. לתאום פגישה במשרדי מינופים חקירות או פגישת וידאו ניתן ליצור קשר באמצעות האתר או להתקשר ל 073-2628188 לתאום פגישה. 

במידה ותבחרו לבצע את החקירה או להיקשר עסקית בעקבות פגישת היעוץ, התשלום עבור פגישת היעוץ יקוזז מעלות החקירה או ההיקשרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות למינופים חקירות